کتابخانه

تغییر اندازه فونت

A+ | A- | Reset

کتاب های بانو امین

صفحه اصلی
دوران کودکی و نوجوانی

دوران کودکی و نوجوانی

 

بانوی بزرگوار، سیده مکرمه نصرت امین (ره) معروف به بانوی ایرانی در سال 1274 هـ ش مطابق ماه ذی الحجه الحرام 1312 هـ ق در خانواده متدین، اصیل و نجیب در اصفهان دیده به جهان گشود.
پدر ایشان حاج سید محمد علی امین التجار فردی شریف، بزرگوار، مؤمن و از بازرگانان سرشناس متدین بوده است و مادر ایشان زهرا دختر حاج سید مهدی ملقب به جناب است که بانویی متدین و اهل ذکر و خیرخواه محرومان بوده است خداوند این دختر را پس از سه پسر به این خانواده عطا نمود. 

ادامه مطلب ...
زندگی نامه عارفه عالمه بانو امین(ره)

حاجيه خانم سيده نصرت بيگم امين معروف به بانوی مجتهده اصفهانی نصرت امين در سال 1265 هجرى شمسى در شهر اصفهان ديده به جهان گشود. از چهار سالگى به مكتبخانه رفت تا به فراگيرى قرآن و زبان فارسى بپردازد و اين زمانى بود كه در زمينه تحصيل علوم و معارف دينى بالاتر از سطح روخوانى قرآن هيچ مجال و زمينه اى براى حضور زنان نبود؛ بخصوص در سالهاى 1280 به بعد كه تحصيل علم براى پسران هم آسان و ميسر نبود تا چه رسد به دختران.  او در 15 سالگى به ازدواج و همسرى پسر عمويش درآمد.

ادامه مطلب ...
نرم افزار ویژه بانو امین(ره)
  • بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

زن موجود جمیل و لطیفی است که مظهر جمال خلقت است . « بانو امین ره »

نرم افزار « بانوی ایرانی » ، نرم افزاری چند رسانه ای است و علاوه بر این که مجموعه کاملی از آثار و سیره علمی و عملی عالمه عارفه حاجیه خانم امین ( معروف به بانوی ایرانی) می باشد ، نیازهای دختران و زنان جامعه امروز را برآورده می کند.

ادامه مطلب ...
<< شروع < قبل 1 2 3 بعد > آخر >>

نتایج 13 - 15 از 15

حدیث روز

محبوب ترین ها